Program - 2017 | Bratislava - Divadlo ASTORKA Korzo ´90

Divadlo ASTORKA Korzo ´90

Nám. SNP 33

Rezervácie: 02 544 320 93, pokladna@astorka.sk

www.astorka.sk

 

Program:

 

19:00

Sylvia, romantická komédia, v ktorej nič nie je také, ako to navonok vyzerá.

Muža v strednom veku (Vlado Černý) zmení náhodné stretnutie so Sylviou, nespútanou, rozpustilou bytosťou, ktorej šarmu a mladosti sa nedá nepodľahnúť (Natália Puklušová). Sylvia vtrhne ako tajfún do sporiadanej rodiny a opantá manžela, už predtým hlboko nespokojného so svojím životom. Zrazu sú pre neho dôležitejšie prechádzky po meste namiesto práce s financiami. Snobské večierky vymenil za nočné romantické sedenie na lavičke v parku.
Z jeho zmeny je nešťastná manželka Katarína (Anna Šišková), ktorú naopak život majetnej strednej vrstvy a učiteľské povolanie bohato napĺňajú.
Do príbehu vstupuje aj manželkina spolužiačka zo školy, bývalá alkoholička, priateľský majiteľ psíka Hektora z parku a manželskú krízu rieši psychiater, u ktorého nie je isté, či je žena a či muž.
Po predstavení "Sylvia" sa odohrá vôbec prvá autogramiáda v Divadle ASTORKA Korzo ´90 s tvorcami inscenácie. Okrem hercov (Anna Šišková, Natália Puklušová, Vlado Černý, Marián Labuda ml.), tak môžete v divadle stretnúť aj režisérku Soňu Ferancovú, kostýmovú výtvarníčku Simonu Vachálkovú, scénografa Jána Ptačina, choreografku Renátu Ptačinovú, hudobného skladateľa Slava Solovica či dramaturgičku Andreu Domeovú.

vstupné 10 / 5


Iniciátor

inicializator

Koordinátor

Divadelný ústav

Mediálni partneri

       Tlačová agentúra Slovenskej republiky      www.pravda.sk     Kod INFORMAČNÝ MAGAZÍN BRATISLAVY    citylife.sk    Bratislavské kultúrne a informačné stredisko   bratislavske noviny   kam do mesta