Program - 2017 | Nitra - Divadlo Andreja Bagara v Nitre

Divadlo Andreja Bagara v Nitre

Svätoplukovo nám. 4DAB F 300dpi 100mm

Rezervácie: 037 772 15 80, 037 652 48 72, obchodne@dab.sk

www.dab.sk

 

Program:

 

Divadlo Andreja Bagara aj tento rok pripravilo pre všetkých nadšencov a milovníkov divadla lákavý program, v rámci ktorého opäť nazrieme do divadelného zákulisia s inscenovanou prehliadkou Nepovolaným vstup zakázaný a zaspomíname si na výnimočného Jozefa Bednárika a jeho dlhoročné pôsobenie v nitrianskom divadle.

 

18:00
Fenomén Bednárik
horný foyer

Vernisáž výstavy venovanej nedožitým 70. narodeninám významného slovenského režiséra a herca Jozefa Bednárika. Výstavu pripravil Divadelný ústav Bratislava v spolupráci s Divadlom Andreja Bagara v Nitre. Partnerom výstavy je spoločnosť Gesamtkunstwerk.
Autori: Michaela Mojžišová, Martin Timko
Grafické riešenie: Nora Nosterská

 

19:00 
náš BEDNÁRIK
Veľká sála

Stretnutie priateľov a kolegov pri spoločnom slávnostnom stole, dobrom jedle a nezabudnuteľných spomienkach na Jozefa Bednárika pri príležitosti jeho nedožitých 70. narodenín.
Réžia: Peter Oravec

 

21:30
Nepovolaným vstup zakázaný
začiatok v dolnom foyer

Nočná inscenovaná prehliadka divadelného zákulisia, v rámci ktorej spoznáte nielen zákutia DAB v Nitre, ale aj jeho históriu, významné osobnosti a známe inscenácie.
Účinkujú: Martin Šalacha, Tomáš Turek, Eva Pavlíková, Lenka Barilíková, Alena Pajtinková, Juraj Ďuriš a ďalší...
Réžia: Peter Oravec

 

Vstupné na podujatia náš BEDNÁRIK a Nepovolaným vstup zakázaný je symbolické 1,- Eur. Vstupenky si treba zakúpiť vopred. Počet vstupeniek je limitovaný. 


Iniciátor

inicializator

Koordinátor

Divadelný ústav

Mediálni partneri

      Logo Rádio Devín Tlačová agentúra Slovenskej republiky www.pravda.sk aktuality.sk Kod INFORMAČNÝ MAGAZÍN BRATISLAVY    citylife.sk    Bratislavské kultúrne a informačné stredisko   bratislavske noviny   kam do mesta  bratislavaden